counter create hit
روغن زالو اصل هندی وارداتی

روغن زالو اصل هندی وارداتی

0
70,000تومان
کد محصول: -
حجم
موجودی: در انبار
نمایش

توضیحات محصول

روغن طبیعی

روغن زالو اصل هندی وارداتی

روغن زالو اصل هندی

روغن زالو اصل هندی از داروهای مجرب طب سنتی در درمان ناتوانی جنسی مردان است. این روغن صد در صد طبیعی از کشور هندوستان واردات می شود.این روغن یک حجم دهنده ی کاملا طبیعی برای عضلات و اندام های بدن می باشد که هیچ گونه عوارضی ندارد.


 مواد تشکیل دهنده روغن زالو اصل:

روغن زالو از زالوی زنده و تمیز شده (زالوی مخصوص) ،چند نوع گیاه دارویی مخصوص، روغن پایه جهت استحصال (روغن کنجد) و… تشکیل شده است.


خواص روغن زالو اصل:

برای آقایان:


1- بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان

2- افزایش طول و قطر آلت به مرور زمان

3- ایجاد نعوظ قوی تر

4- بازسازی و اصلاح بیش از 6000 مویرگ آلت مردانه

5- افزایش قدرت و کنترل جنسی

6- افزایش گردش خون در عضو مورد نظر

7- بازسازی و اصلاح عروق


برای بانوان:


1- بزرگ کردن گونه ها و لب ها

2- بزرگ کردن باسن و ران ها

3- بزرگ کردن سینه


دوره استفاده از روغن زالو  چه مدت است ؟

اکثر افرادی که از روغن زالو جهت افزایش حجم بافت های صورت و سایر اندامهای بدنشان استفاده کرده اند، اعلام کردند که این روغن در مدتی کمتر از ۳ ماه آنها را به نتایج دلخواهشان رسانده است.شما در این مدت به ۷۵ میل روغن نیاز دارید.در کتب طب سنتی نیز بر مصرف روزانه ۲ بار از این روغن تاکید شده است.


موارد منع مصرف :

تاکنون موردی حساس مشاهده نشده ولی بهتر است در دوران شیر دهی و حاملگی استفاده نشود.


طریقه مصرف:

برای حجم دهی صورت یا بدن:

روزی دو تا سه بار می توان روی پوست تمیز کمی مالش داد اگر دوست داشتید می توانید کمی بعد یک حوله گرم هم روی آن بگذارید تا بهتر جذب شود، قبل از مصرف روی صورت حتما تست حساسیت روی مچ دست یا زیر چانه انجام شود.  حداقل سه ماه تا نتیجه گیری انجام شود.  اگر پوست شاداب و سرحال باشد خیلی زودتر هم اثر می کند.


  برای آلت مردان:

نیم ساعت قبل از نزدیکی ابتدا محل مورد نظر خود را به مدت ۱ دقیقه ماساژ دهید و یا اینکه با حوله گرم کنید سپس روغن زالو اصل را به محل مورد نظر بمالید و مجددا حدود ۲ دقیقه ماساژ دهید تا بطور کامل جذب پوست شود. در آن روز سعی کنید دوبار این کار را انجام دهید. برای رفع مشکلات مردانگی و کمبود ناتوانیهای جنسی نیز روزی یکبار صبح و یک بار شبها قبل خواب زده شود.

نظر بدهید

    بد           خوب