counter create hit

انواع ادویه جاتنمایش :

پودر آویشن

(0)
35,000تومان

برگ های آویشن پهن برگ مرغوب را  پودر کرده و با عطری که به ندرت  در دسترس است را برای شما ارسال می کنیم “عطاری برتر“ پودر آویشن شیرازِی جهت مصارف غذایی را با کیفیت غیر قابل  رقابت تقدیمت..

پودر دارچین

(0)
12,000تومان

چوب درخت دارچین از دیر باز یک ادویه خوش طعم  و خوش بو و مفید برای سلامتی اسنان شناخته شده است.چوب دارچین قاعدتا باید تازه باشد تا بر اثر مرور زمان عطر و خاصیت و رنگ خود را از دست ندهد. “عطاری برت..

پودر زرد چوبه

(0)
8,000تومان

ریشه گیاه زرد چوبه علاوه بر مصرف بالای که در صنایع غذائی مخصوص در هنر آشپزی ایرانی دارد دارای خواص داروئی قابل ملاجظه ای نیز است “عطاری برتر” تمام تلاش خود را برای پودر کردن و ارسال بهترین زردچوبه را&..

پودر زنجبیل

(0)
12,000تومان

ریشه گیاه زنجبیل سابقه چندین ساله در طب های کهن جهان دارد. پودر تازه این گیاه عطر و خاصیتی دارد که شاید کمتر گیاهی به پای زنجبیل برسد.”عطاری برتر” پودر تازه زنجبیل سید را با نهایت  کیفیت به خدمتت..

پودر سماق

(0)
10,000تومان

دانه ها را از خوشه ی سماق منطقه آذربایجان جدا کرده و بعد از سورت کردن،پودر کرده و طعمی از سماق قرمز آذربایجان را که شاید کمتر  پیدا شود. با نام “عطاری برتر” خدمتتان ارسال می کنیم. این محصول ما را..

پودر فلفل سیاه

(0)
14,000تومان

فلفل سیاه دانه های ریز پر خاصیت و تند مزه ای هستند که هم خاصیت گرم کنندگی بدن و هم به عنوان  چاشنی طعم دهنده غذا به کار می رود.“عطاری برتر” دانه های فلفل سیاه را پودر کرده و در نهایت سلامت  ..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)